חיפוש

ביקורות מלקוחות

אני רץ כבר שנים רבות. בעקבות התרגיל הזה התחלתי לסבול מכאבי שרירים ושברי מאמץ. לכן, גיליתי שאני צריך תוספי מגנזיום. מאז שאני משתמשת במגנזיום פלוס של ד"ר גרין ההתכווצויות נעלמו ובאופן כללי אני מרגישה הרבה יותר טוב! מומלץ בחום
חיה רוזנברג, 35
חיפה
לאחרונה אני סובל מדלקות וכאבים בגב ובברכיים. התייעצו לי לקחת את Curcumin Care, תוסף המזון של ד"ר גרין, ואני כל כך שמחה שעשיתי זאת. הכאב נעלם ואני מרגישה הרבה יותר טוב! כל הכבוד על מוצר מעולה ושירות נפלא!!
רונן קוזושנר, 45
הוד השרון
אני מאוד שמח עם המוצר שלך, Frost Care. זה עזר לי מאוד בששת החודשים האחרונים. ה-PSA שלי נמוך להפליא ונשאר ברמה נורמלית. אני מתעורר הרבה פחות במהלך הלילה ומרגישה מצוין!
חיים לוי, 67
הוד השרון
לצערי אין לי זמן להכין ארוחות מתאימות והתזונה שלי, בריאה ככל שתהיה, אינה מספקת. לכן כשאמרו לי שספירולינה היא מרכיב על המשלים את הצרכים התזונתיים של הגוף, החלטתי לנסות. אני חייב להודות שעכשיו אני מרגיש יותר חיוני, חזק וממוקד.
מיטל אתר, 37
גדרה
לא חוויתי מיגרנות מאז שהתחלתי להשתמש בקמבושיון! אני מרגיש חיוני ואני כבר לא עייף כל הזמן. אפילו החברים שלי אומרים לי שהזיכרון שלי הרבה יותר טוב משלהם. זה פשוט נהדר. אני מרוצה וממליצה בחום לכולם
אליזה כוחן, 57
רננה
Scroll to Top